Stáže

Rádi se potkáme osobně. Třeba u kafe.

Pokud si potřebujete natrénovat to co Vás ve škole naučili, jste na pravém místě. Na stáži u nás nebudete jen stát a koukat přes rameno. Chceme vidět v čem jste opravdu dobří. Přijďte k nám na stáž a uvidíte sami.

Zubní lékaři/lékařky

Připravili jsme pro začínající zubaře postgraduální program. Lékaři se u nás připravují pod vedením specialistů v tematických blocích. Vedoucí lékař se věnuje absolventům většinu svého času. Dentanials sessions – mrkni taky sem, co už máme za sebou.

Zubní asistentka/asistent

Bude z tebe zubní instrumentářka? Gratulujeme, máš tak našlápnuto dělat práci, která je perspektivní a má smysl. Začátky jsou těžké, to víme, sami jsme kdysi začínali. Proto je ideální si vše nejdříve hezky nacvičit. Pro všechny, kteří se chtějí stát zubní asistentkou No.1 jsme vytvořili odbornou publikaci Praktický manuál pro zubní instrumentářky. Po jejím přečtení to bude v ordinaci teprve lítat.

Dentální hygienistky/hygienisti

Jsi dentální hygienistka a nemůžeš se dočkat až zahájíš bitvu se zubním kamenem? Skvěle, vzhůru do něj, co tě však může ve tvé práci zaskočit jsou naše technologické vychytávky. Od toho máme připravené naše odborné stáže, kdy k ruce budeš mít vždy naše zkušené hygienistky, nemusíš se bát i na zubní kámen dojde. Mrkni na náš podcast Mezi zuby na YouTube.

Chci Stáž.

NO TÁK ŠUP. oDESÍLEJ. DESET, DĚVET, OSM ...

dashboard

Chci. Tečka.

NO TÁK ŠUP. oSESÍLEJ. DESET, DĚVET, OSM ...