Svět leží u nohou zubním technikům

Povolání ve kterém se snoubí kreativita s funkčností

Náš TREEDKLab je místem, kde se projeví tvoje umělecká duše a nabaží tvoje oči. Vyvracíme stereotypy o tom, že je práce v laboratoři nuda a depka. Přinášíme vybavením nadupanou laboratoř, ve které se tvoří zubní veledíla. V TREEDKlab si svým vlastním pánem a nasáváš uměleckou atmosféru z prostředí. Už jsi viděl laboratoř, která tě vítá obřím graffiti? My ji vytvořili!

Duše umělce nestačí. Zubní technik musí jít s dobou, což znamená neustále se vzdělávat ve svém oboru. Kurzy, knihy, sociální sítě – to je oč tu běží. Zaměřovat se pouze na snímatelné náhrady nebo pouze na fixní náhrady už není cool. V protetice se v současnosti využívá kombinace fixních, snímatelných náhrad a implantátů.

Zubní technik je tak trochu guru. Vzhledem k neustálým inovacím v technologiích a materiálech se zubní lékaři obracejí na zubní techniky, jejich znalosti a expertízu. Technici, ale také musí mít přehled o tom, co se děje v zubařské sféře, aby mohli vyhovět požadavkům zubařů, a i samotných pacientů.

Digitální technologie je a bude nejlepší kámoš. Díky nim nebylo nikdy snazší zaplout do světa zubní technologie a učit se od těch nejlepších. Digitální technologie také zjednodušují a urychlují komunikaci se zubními lékaři. CAD/CAM systémy zefektivňují práci technika a on se může následně soustředit na detaily svého uměleckého díla.

Pozor! Digitální technologie tu nejsou od toho, aby zubního technika zcela nahradily. Z vlny digitalizace budou těžit ti, kteří se na ní svezou.

Zubní technici 21. století jsou ti, kteří:

  • Nasávají nové poznatky ve svém oboru jako houby
  • Využívají digitální technologie ve svůj prospěch
  • Nezakrní ve starých praktikách a postupech

 

Pokud chceš rozvinout svůj talent, a navíc zapadnout do božího kolektivu, koukni na otevřené pozice, pošli CV a vyčkávej příchodu TREEDKlab.

dashboard

Chci. Tečka.

NO TÁK ŠUP. oSESÍLEJ. DESET, DĚVET, OSM ...