ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA JAKOU SVĚT NEVIDĚL

kopni do vrtule, teď to bude lítat

Nápad uspořádat rekvalifikační kurz pro zubní instrumentářky vznikl záhy po vydání knihy Praktický manuál pro zubní instrumentářky, jehož autorkou je zubní lékařka TREEDK & myTREEDK MDDr. Lucie Sonnková. Vydání této publikace zaznamenalo obrovský úspěch. Kniha se stala povinnou výbavou každé ordinace, kde chce mít zubní lékař po svém boku erudovanou zubní instrumentářku, která je již od prvního dne v ordinaci samostatná, vyzná se v instrumentáriu a zvládá pokročilé techniky jako je např. 4ruční práce.

S týmem TREEDK & myTREEDK jsme se rozhodli uspořádat rekvalifikační kurz, který bude splňovat několik kritérii a stane se tak jedinečným kurzem pro všechny instrumentářky, který v Česku nemá obdoby. Těmito kritérii jsou:

  • Vyučovat budou lidé z praxe
  • Teoretická výuka bude probíhat on-line
  • Získané teoretické znalosti studenti prohloubí při praktickém nácviku přímo na zubní klinice
  • Na praktický nácvik budou studenti dojíždět maximálně jeden víkend v měsíci
  • Každá studentka/student obdrží knihu Praktický manuál pro zubní instrumentářky

 

První studentky již brzy budou skládat závěrečné zkoušky a obdrží osvědčení pro výkon práce ve zdravotnictví v oboru zubní instrumentářka. Zubní lékaři, dentální hygienistky, zubní asistentky a další členové týmu TREEDK & myTREEDK tak předali své zkušenosti dál mezi ty, kteří chtějí pracovat v perspektivním oboru stomatologie a studovat obor, který má smysl. Lektoři své znalosti předávají dál s nadšením k čemuž jim dopomáhá prostředí zubní kliniky myTREEDK, které je jim vlastní a také moderní výukové prostory vzdělávací organizace TREEDKedu.

Více se o tomto rekvalifikačním kurzu dozvíte na webových stránkách www.myASISTENTKA.cz , kde se také rovnou můžete zaregistrovat a udělat tak důležitý krok k tomu, stát se zubní instrumentářkou.

dashboard

Chci. Tečka.

NO TÁK ŠUP. oSESÍLEJ. DESET, DĚVET, OSM ...